(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-31 22:26

Przeproeadzka

(Nr 2340356)
Przeproeadzka

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

10

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2082.00 km

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do przewozu należy nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować fragmentami trocin, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Neapol, Włochy

Termin elastyczny