(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-25 20:11

Przeprowadzka

(Nr 2321420)
Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Dystans: 1816.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

     W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić książki na kilka pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Norwich, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Zagórz, 38-540, Polska

Termin elastyczny