(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-28 13:24

Przeprowadzka

(Nr 2327900)
Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

150.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Dystans: 3.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeżeli występują wyjątkowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Kielce, 25-657, Polska

Od 16 lut 2018 do 17 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny