(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-24 06:59

przeprowadzka (Nr 2410168)

przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 442.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które można kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić talerze na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przenieść. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Większe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy posiadamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub trudności w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Gemert-Bakel, 5423, Holandia

Od 30 mar 2018 do 31 mar 2018

Adres i termin dostawy

Harmstorf, 21228, Niemcy

Termin elastyczny