(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-02-26 12:51

Przeprowadzka

(Nr 2416684)
Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 1694.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na kilka kartonów, aby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Doncaster, Wielka Brytania

Od 9 mar 2018 do 11 mar 2018

Adres i termin dostawy

Skorogoszcz, Polska

Od 12 mar 2018 do 14 mar 2018