(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-24 15:35

przeprowadzka (Nr 2745912)

przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

3.50

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 825.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przenieść. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble zawińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zamawiając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie warto poinformować, jeżeli pojawiają się wyjątkowe wymogi dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

6 cze 2018

Adres i termin dostawy

Koło, 62-600, Polska

Termin elastyczny