(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-23 11:23

Przeprowadzka (Nr 2999732)

Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

600.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1949.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

12 wrz 2018

Adres i termin dostawy

Sułoszowa, Polska

Termin elastyczny