(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-11-08 11:10

przeprowadzka (Nr 3475289)

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 5.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić talerze na kilka pudeł, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając transport warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują nietypowe wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Piaseczno, 05-500, Polska

Od 24 lis 2018 do 26 lis 2018

Adres i termin dostawy

Józefosław, 05-500, Polska

Od 24 lis 2018 do 26 lis 2018