(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-12-06 11:55

Przeprowadzka (Nr 3607917)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1

Dystans: 2136.00 km

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych trudności.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Manchester

Od 7 gru 2018 do 16 gru 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Od 10 gru 2018 do 16 gru 2018