(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

przeprowadzka (Nr 4753068)

przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

700.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 1971.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Nelson

7 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Nowe

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy dokonać selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast małe meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące konkretnych rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz chronienie waszego mienia.