(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka (Nr 6133599)

Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

11111

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 9.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

29 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Marki

29 maj 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie warto dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne wymogi dotyczące jakiś przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego majątku.