(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka (Nr 6518479)

Przeprowadzka

Waga w kg (łączna):

9000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Budżet zlecenia [zł]:

5700

Dystans: 1633.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Dunstable

17 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Nowy Barkoczyn

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.