(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka (Nr 7551379)

Przeprowadzka
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Przeprowadzka
400 x 160 x 200 cm
1000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
1000 kg
Dystans
1262 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Wymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Crawley

Od 15 kwi 2021 do 29 kwi 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje szczególnie przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat zmieniają miejsce pobytu. Opłaca się przed zleceniem takiego transportu po ustalać parę decydujących tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku jak i rozładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wtedy nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niewielkich rzeczy czy też produktów sypkich, wypadałoby ustalić, czy niezbędna jest górna osłona i czy do przewozu wystarczy odkryta naczepa. Jeśli zamierzamy przetransportować owoce i warzywa, produkty spożywcze, wtedy może okazać się potrzebne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że transport produktów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, w dodatku w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w pewnych państwach należy się liczyć z dodatkowymi opłatami.

            Po dookreśleniu swoich kryteriów, bezproblemowo można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Gdyż oferty na niej zamieszczone, docierają do setek specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dostosowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia otrzymanie niskich stawek.