Przeprowadzka (Nr 8039018)

Przeprowadzka
Sztuk
Przeprowadzka
1
Szacunkowa łączna waga
1100 kg
Dystans
1814 km
Typ usługi:
Tylko transport
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Londyn

Od 1 lis 2021 do 10 lis 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Karczmiska Pierwsze

13 lis 2021


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo podzielić naczynia na parę kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy drobne meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.