(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-02 08:37

przeprowadzka 2 pok mieszk

(Nr 2250258)
przeprowadzka 2 pok mieszk

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Dystans: 724.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie warto zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę kartonów, aby z łatwością było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy drobne rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się wyjątkowe wymagania dotyczące konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Crivitz, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Scheyern, 85298, Niemcy

Termin elastyczny