(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka, 2 pokojowe mieszkanie, cześć mebli + wyposażenie (Nr 2283424)

Waga w kg (łączna):

300

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 216.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztynek

Od 27 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 27 sty 2018 do 31 sty 2018


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     Na początek warto dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Większe meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

     Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego majątku.