(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka 2-pokojowego domu. (Nr 6627820)

Przeprowadzka 2-pokojowego domu.

Waga w kg (łączna):

600

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 1946.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Wellingborough

Od 9 paź 2020 do 11 paź 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Białystok

Od 9 paź 2020 do 11 paź 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce izolujące, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego majątku.