(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-27 16:03

Przeprowadzka, Berlin-Gdynia

(Nr 2243958)
Przeprowadzka, Berlin-Gdynia

Waga w kg (łączna):

300.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Dystans: 482.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne kryteria odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Berlin, Niemcy

30 gru 2017

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny