(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-28 22:02

Przeprowadzka BERLIN- ZUG (Szwajcaria)

(Nr 2120961)

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

4

Budżet zlecenia [zł]:

8000

Dystans: 874.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, ale gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne kartony, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy użyć koce, pościel i zakleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź trudności w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Berlin, 10117, Niemcy

6 lis 2017

Adres i termin dostawy

Zug, Szwajcaria

7 lis 2017