(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-03-21 00:01

Przeprowadzka bez mebli

(Nr 364475)
Przeprowadzka bez mebli

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

10

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

5

Budżet zlecenia [zł]:

150

Dystans: 5.50 km

Informacje dodatkowe:

W obu blokach znajduje się winda. Chodzi o przeniesienie pudeł z rzeczami, worków z drobiazgami, paru donic z kwiatami itp.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

21-03-2016, 04:44

Załadunek możliwy w terminach:

2016-03-31

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Transport ubezpieczony.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

ssroda
21-03-2016, 04:45
Szczegóły po akceptacji.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić segregatory na parę pakunków, żeby prościej było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której mnóstwo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków, Wileńska, 5

31 mar 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, Widok, 35a

31 mar 2016