(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-03 16:01

Przeprowadzka - bus blaszak

(Nr 2253678)
Przeprowadzka - bus blaszak

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 1589.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, ale kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie należy zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo rozdzielić naczynia na kilka pakunków, aby łatwiej było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Stavanger, Norwegia

2 lut 2018

Adres i termin dostawy

Gdańsk, 02-968, Polska

5 lut 2018