(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka całej Pączkarni (Nr 5479574)

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

inne

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 419.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Jastrzębie-Zdrój

Od 28 lis 2019 do 30 lis 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń

30 lis 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić naczynia na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, takie jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w podjeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.