(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-08-30 10:32

Przeprowadzka do anglii. Pilnie potrzebny transport.

(Nr 1009342)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1636.90 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka pakunków, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche rzeczy, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę klejącą. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specyficzne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa, 42-130

Od 1 wrz 2016 do 7 wrz 2016

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Aylesbury, HP19 7XF

Od 1 wrz 2016 do 11 wrz 2016