(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka do Holandii (Nr 7976443)

Przeprowadzka do Holandii
Sztuk
Kartony
51-70
Krzesło obrotowe
2
Taboret obrotowy
1
Biurko średnie
1
Pudełko plastikowe
4
Kosz na pranie
1
Suszarka do ubrań
1
Płaszcz w pokrowcu
3
Torba
3
Dywan
1
Szacunkowa łączna waga
1199 kg
Dystans
1223 km
Typ usługi:
Transport i pomoc kilku osób w zniesieniu i wniesieniu
Zniesienie - Piętro
4
Winda
Tak
Wniesienie - Piętro
2
Winda
Nie
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 3 wrz 2021 do 8 wrz 2021

Adres i termin dostawy

Holandia, Holandia Północna, Amstelveen

Od 4 wrz 2021 do 12 wrz 2021


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

            W pierwszym etapie warto dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu rzeczy i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej kruche meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić normalną taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego mienia.