(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka domu Norwegia/okolice Bergen - Polska/Opoczno (Nr 2246850)

Przeprowadzka domu Norwegia/okolice Bergen - Polska/Opoczno

Waga w kg (łączna):

2000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 2053.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Hordaland, Ågotnes

Od 26 sty 2018 do 31 sty 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Opoczno

Termin elastyczny


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz długotrwałym procesem, ale gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać talerze na kilka pakunków, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy materiały izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.