(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-07-24 00:05

przeprowadzka, drobne agd, naczynia, odzież

(Nr 3003744)
przeprowadzka, drobne agd, naczynia, odzież

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1266.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Duże meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specjalne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie naszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Luboń, Polska

26 lis 2018

Adres i termin dostawy

Maidstone, Wielka Brytania

Termin elastyczny