(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-10-25 11:45

Przeprowadzka jednego pokoju bez mebli (Nr 1298482)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

11

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 5.30 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym i długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

     Na początek warto zrobić eliminację posiadanych rzeczy. Gdy czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić naczynia na kilka pakunków, żeby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem małe meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

     Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Katowice, Polska, Tysiąclecia, 41

Od 28 paź 2016 do 29 paź 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice, Korfantego, 46

Od 28 paź 2016 do 29 paź 2016