(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka Kraków - Pietna (Nr 4552509)

Waga w kg (łączna):

50.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

6

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 168.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 17 cze 2019 do 19 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Pietna

Od 17 cze 2019 do 19 cze 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie należy wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych sprzętów przydadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który z reguły wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na kilka kartonów, aby bez wysiłku było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej wrażliwe przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże meble zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie waszego mienia.