(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-25 11:48

Przeprowadzka- m.in. pare mebli odziez tv duzo narzedzi (Nr 2749316)

Przeprowadzka- m.in. pare mebli odziez tv duzo narzedzi

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 2418.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy materiały osłaniające, np. jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie waszego majątku.

 

Adres i termin nadania

Fairview Circle, Aberdeen, AB22 8YR, Wielka Brytania

25 cze 2018

Adres i termin dostawy

Łódź, 93-208, Polska

Termin elastyczny