(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-27 10:09

Przeprowadzka...meble , kartony, rowery, telewizory i wiele innych rzeczy

(Nr 2325312)
Przeprowadzka...meble , kartony,  rowery,  telewizory i wiele innych rzeczy

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2271.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale gdy należycie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują specjalne wymogi odnoszące się do jakiś przedmiotów.

     Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie waszego majątku.

Adres i termin nadania

Drogheda, Irlandia

8 lip 2018

Adres i termin dostawy

Iława, Polska

Termin elastyczny