(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-05-26 19:07

przeprowadzka mebli (Nr 2753680)

przeprowadzka mebli

Waga w kg (łączna):

800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

4

Dystans: 1421.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby nietrudno było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy materiały osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie meble zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie twojego majątku.

 

Adres i termin nadania

Basingstoke, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Leszno, 64-100, Polska

Termin elastyczny