(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-27 10:41

Przeprowadzka mieszkania

(Nr 2243205)
Przeprowadzka mieszkania

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

4

Dystans: 176.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych trudności.

     Na początek należy zrobić selekcję posiadanych przedmiotów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, prześcieradła i zakleić normalną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble okręćmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.

Adres i termin nadania

Powstańców Śląskich, Strzelce Opolskie, 47-100, Polska

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Strzegom, 58-150, Polska

30 sty 2018