(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-25 17:14

Przeprowadzka mieszkania 2 sypialnie i salon do przewiezienia: narożna sofa stół krzesła dwie komory dwa łóżka dwa regały wiszące z książkami walizki i kartony z rzeczami osobistymi. Bus blaszak maxi

(Nr 2241726)
Przeprowadzka mieszkania 2 sypialnie i salon do przewiezienia: narożna sofa stół krzesła dwie komory dwa łóżka dwa regały wiszące z książkami walizki i kartony z rzeczami osobistymi. Bus blaszak maxi

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 2324.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić segregatory na kilka pakunków, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche meble, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem mniejsze rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Dundee, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Chybie, Polska

Termin elastyczny