(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka - ok 20 pudel/przedmiotow roznej wielkosci (Nr 6028631)

Przeprowadzka - ok 20 pudel/przedmiotow roznej wielkosci

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

5

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2200.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Od 15 maj 2020 do 18 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Jaworzno

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się solidne pudła, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który z reguły przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, aby prościej było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce osłaniające, np. jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy małe rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie naszego dobytku.