(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka Olsztyn - Kraków (Nr 171977)

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

3

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

200.00

Liczba sztuk:

20

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 555.10 km

Adres i termin nadania

Polska, Warmińsko-Mazurskie, Olsztyn, Kościuszki

Od 13 cze 2013 do 14 cze 2013

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków, św.Sebastiana

Termin elastyczny


Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki zależy od jej kształtów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).