(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka plus pasażer (Nr 1671456)

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

inne

Dystans: 1192.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubelskie, Lublin

17 mar 2017

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

18 mar 2017


Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych trudności.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się mocne pudła, które warto zakupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić typową taśmę klejącą. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod budynek. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują specjalne kryteria odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego mienia.