(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-12-02 13:44

Przeprowadzka Poznań - Poznań

(Nr 1488682)
Przeprowadzka Poznań - Poznań

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

parter, piwnica

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

7

Dystans: 0.80 km

Informacje dodatkowe:

Zlecę załadunek, rozładunek, przewiezienie i wniesienie mebli, z pomieszczenia gospodarczego i piwnicy w bloku do bloku na 7 piętrze. W bloku dostępne są windy.

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-12-2016, 13:59

Załadunek możliwy w terminach:

2016-12-17

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości: (2)

bartazzz
02-12-2016, 14:45
Witam, zapomniałem dodać, że w zakres wchodzi także wywiezienie części mebli na gratowisko (materac i jednak część kanapy)
marwik
02-12-2016, 14:51
Ok Bez problemu
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest uszkodzone, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać segregatory na kilka pudeł, żeby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, prześcieradła i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w paczce.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i zabezpieczenie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-681, Chrobrego, 1

17 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 60-681, Chrobrego, 11

17 gru 2016