(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-10-10 20:56

Przeprowadzka Poznań - Przemyśl

(Nr 1231312)

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

z 4 (jest winda towarowa)

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

na parter

Budżet zlecenia [zł]:

1000zł

Dystans: 727.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład podzielić książki na kilka kartonów, aby bez trudności było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła pomoże przy otwieraniu mebli i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, możemy opakować bardziej delikatne meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Tymczasem niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając transport należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli występują szczególne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i chronienie twojego mienia.

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań, 61-677

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Przemyśl, 37-700

Termin elastyczny