(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 21:25

przeprowadzka/przedmioty spakowane do odbioru, 2 busy

(Nr 1760013)
przeprowadzka/przedmioty spakowane do odbioru, 2 busy

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 549.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebne osoby do pomocy przy załadunku / wyładunku głównie kartony + kilka mebli

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy nadadzą się solidne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na parę pakunków, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Spore meble należy rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne zasady dotyczące konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Chianciano Terme, Prowincja Siena, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nicea, Francja

Termin elastyczny