(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-04-29 21:25

przeprowadzka/przedmioty spakowane do odbioru, 2 busy

(Nr 1760013)
przeprowadzka/przedmioty spakowane do odbioru, 2 busy

Typ usługi:

Kompleksowa usługa: transport, załadunek i rozładunek

Dystans: 549.00 km

Informacje dodatkowe:

potrzebne osoby do pomocy przy załadunku / wyładunku głównie kartony + kilka mebli

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i długotrwałym procesem, jednak gdy odpowiednioobmyślimy, powinna przejść bez dużych komplikacji.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeśli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę pakunków, żeby nietrudno było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.


Adres i termin nadania

Chianciano Terme, Prowincja Siena, Włochy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nicea, Francja

Termin elastyczny