(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka - rzeczy w kartonach + metealowa konstrukcja (Nr 4935450)

Przeprowadzka - rzeczy w kartonach + metealowa konstrukcja

Waga w kg (łączna):

1800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

magazyn

Dystans: 1751.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Milton Keynes, Milton Keynes

Od 28 sie 2019 do 4 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Słupno

14 wrz 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            Na początek warto wykonać selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub kiedy jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, aby nietrudno było je przetransportować. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej wrażliwe meble, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie meble owińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

            Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub utrudnienia w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku i chronienie naszego mienia.