(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-04-29 13:40

Przeprowadzka trzech pokoi,trzy rowery dwa małe motorki dla dziecka (Nr 2643276)

Przeprowadzka trzech pokoi,trzy rowery dwa małe motorki dla dziecka

Waga w kg (łączna):

2000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Dystans: 1812.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który zazwyczaj przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić książki na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu uprości przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jak mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto wziąć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Tymczasem niepokaźne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i chronienie waszego mienia.

 

Adres i termin nadania

Liverpool, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nakło nad Notecią, 89-100, Polska

Termin elastyczny