(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2017-12-15 17:43

przeprowadzka w Łodzi

(Nr 2226591)
przeprowadzka w Łodzi

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

500

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

W dniu 2 stycznia 2018 r. będę chciała się przeprowadzić w Łodzi z mieszkania na ul. Miedzianej niedaleko, bo na ul. Wysoką. W budynku na Miedzianej mieszkam na 2. piętrze, jest winda. W budynku na Wysokiej będę mieszkać na 1. piętrze, bez windy. Do przeprowadzenia będą walizki i pudła, do których sama zapakuję swoje rzeczy, kwiatki doniczkowe, a także kilka mebli (największy jest regał 160/160 cm). Będę prosiła o dostarczenie mi przed przeprowadzką pudeł do przeprowadzki, które mogę oddać po przeprowadzce. Rzeczy do przewiezienia: - regał 160x160 cm - stolik nocny 100x50x50 - lustro stojące 180x50x50 - skrzynia sześcienna 80x80x80 - mały stolik kawowy 80x80x80 - wieszak żelazny na ubrania 200 cm wysokości - kwiatki w dość dużych 3 doniczkach (dość wysoki kwiatek 160 cm wysokości, 2 rozpościerające się kwiatki, - reszta to ubrania, buty i rzeczy codziennego użytku, które się da popakować do pudeł lub waliz, ale nie wiem, ile tego wyjdzie.

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 69332
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

15-12-2017, 18:14

Załadunek możliwy w terminach:

2018-01-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-12-31, 18:11

Opis oferty:

Witam, Chętnie wykonam zlecenie. Poadrawiam, Paweł

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich mebli przydadzą się solidne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który przeważnie przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Podpisanie każdego pakunku uprości przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozkręcić, żeby zapobiec uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce osłaniające, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe meble, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem drobne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady dotyczące jakiś mebli.

     Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Miedziana 9, Łódź, 90-038, Polska

2 sty 2018

Adres i termin dostawy

Wysoka 23, Łódź, 90-036, Polska

2 sty 2018