(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Przeprowadzka większość pudła bez mebli (Nr 5304354)

Przeprowadzka większość pudła bez mebli

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Dystans: 2104.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Driffield

Od 27 gru 2019 do 12 sty 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Podkarpackie, Jasło

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równomiernie rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Większe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy posiadamy surowce izolujące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche przedmioty, a kiedy nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe zasady odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych proponuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.