Przeprowadzka z 3 mieszkań do Bukaresztu (Nr 6479049)

Przeprowadzka z 3 mieszkań do Bukaresztu

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 974.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Podkarpackie, Rzeszów

Od 27 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Rumunia, Sector 2, București

Od 14 wrz 2020 do 15 wrz 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na kilka pudeł, aby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, takie jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Natomiast nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli występują wyjątkowe wymagania odnoszące się do jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie waszego majątku.