(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2018-06-09 19:24

przeprowadzka z Frankfurtu (am Main) do Düsseldorfu (Nr 2815048)

przeprowadzka z Frankfurtu (am Main) do Düsseldorfu

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Dystans: 253.00 km

Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz pracochłonnym procesem, ale gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub kiedy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać segregatory na parę pudeł, aby bez trudności było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas warto wziąć koce, pościel i zakleić typową taśmę klejącą. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne problemy w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto poinformować, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie twojego dobytku.

 

Adres i termin nadania

Am Hang 68, Bad Vilbel, 61118, Niemcy

22 cze 2018

Adres i termin dostawy

Hermann-Dornscheidt-Straße 20, Dusseldorf, 40470, Niemcy

22 cze 2018