(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Holandii do Polski (Nr 1471502)

Przeprowadzka z Holandii do Polski

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 931.80 km

Adres i termin nadania

Holandia, Dongen, 5101 AS

Od 1 gru 2016 do 2 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Konary, 55-340

Od 3 gru 2016 do 4 gru 2016


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka kartonów, żeby bez wysiłku było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zamawiając transport należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne utrudnienia w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeśli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.