(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2018-01-26 13:04

przeprowadzka z mieszkania do mieszkania, wszystko spakowane w kartony itp

(Nr 2323236)
przeprowadzka z mieszkania do mieszkania, wszystko spakowane w kartony itp

Waga w kg (łączna):

500.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Dystans: 245.00 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, ale kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto przeprowadzić selekcję posiadanych mebli. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się solidne kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład porozdzielać książki na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym mieszkaniu. Większe meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy materiały zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

     Zamawiając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli pojawiają się szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz chronienie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Nowy Dwór Mazowiecki, 05-100, Polska

3 lut 2018

Adres i termin dostawy

Klonowa, 98-273, Polska

3 lut 2018