(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

PRZEPROWADZKA z Niemcy do Szwajcarii 10CBM. 1 samochód dostawczy do 3,5 T/1 osoba - doświadczenie w przeprowadzkach (Nr 2313888)

Waga w kg (łączna):

800

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 687.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Gelenau/erzgeb.

4 lut 2018

Adres i termin dostawy

Szwajcaria, Basel-Landschaft, Sissach

5 lut 2018


Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

     W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe kartony, które można zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie rozłożyć ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego kartonu ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić typową taśmę samoprzylepną. Natomiast drobne meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w pudełku.

     Zlecając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i osłanianie waszego majątku.