(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z Ostrawy do Warszawy (Nr 4235957)

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Dystans: 388.00 km

Adres i termin nadania

Czechy, Moravskoslezsko, Ostrawa

Od 17 kwi 2019 do 18 kwi 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 25 kwi 2019 do 27 kwi 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w najbliższym sklepie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać talerze na parę kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jeśli mamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie mamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, prześcieradła i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudle.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod lokal. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie twojego dobytku.