(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Przeprowadzka z PL do UK (Nr 5708955)

Przeprowadzka z PL do UK

Waga w kg (łączna):

1000

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

2800

Dystans: 1604.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Paterek

12 sty 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Warwickshire, Rugby

Od 13 sty 2020 do 14 sty 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i czasochłonnym procesem, jednak kiedy optymalnie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym markecie, który na ogół przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto użyć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo podzielić książki na parę kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Opisanie każdego kartonu pomoże przy otwieraniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze meble okręćmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują nietypowe zasady dotyczące jakiś rzeczy.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której wiele profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz chronienie naszego dobytku.